Wellness SPA Bardejovské kúpele

Wellness centrum Bardejov, miesto pre relax, oddych a zábavu.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 11:00 - 21:00
Utorok 11:00 - 21:00
Streda 11:00 - 21:00
Štvrtok 11:00 - 21:00
Piatok 11:00 - 21:00
Sobota 11:00 - 21:00
Nedeľa 11:00 - 21:00

Saunový svet denne 13:00 - 21:00. Fitness, masáže, solárium štvrtok - pondelok 13:00 - 21:00


Príďte si oddýchnuť a relaxovať do Wellness Spa v Bardejove.

 

Tento komplex slúži na regeneráciu tela a duše, ponúka wellness služby nielen pre kúpeľnú klientelu ale aj návštevníkom a hosťom z celého regiónu a zahraničia. Obsahuje vodný svet a saunový svet.

Vodný svet tvoria tri bazény a to relaxačný bazén s rozmermi: 21 x 11 m s hĺbkou vody 120 cm a teplotou vody 32 oC,  kľudový bazén s rozmermi: 4 x 11 m s hĺbkou vody 120cm.

V našom wellness centre ponúkame taktiež atrakcie ako: vodná čaša, vodné delo, hydromasážne trysky v stene, dnová perlička, rúrkové ležadlo, sedacia lavica so vzduchom, protiprúd, podhladinové LED osvetlenie zabudované do stien bazéna. 

Pre najemnších je tu detský bazén s rozmermy 6,5 x 2,5m a hĺbkou vody 20cm. Zabaviť sa môžu na šmýkačke, s vodným ježkom alebo vodným zvonom. Teplota detského bazéna je 32 oC.


SAUNOVÝ SVET

tvoria bazény z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele sú známe svojim hladkým jednoliatym povrchom bez špár a miest náchylných na mikróby, ktoré ovplyvňujú kvalitu vody.

Patentové prúdenie vody prostredníctvom dnových trysiek zabezpečuje optimálne premiešanie vody a zároveň eliminuje hluché miesta v bazéne, čo zaručuje čistotu bazénovej vody.

Bezpečnosť zaručujú: protišmykové dno, oblé hrany a opticky zviditeľnené stupnice schodov. Ponúkame hňed viacero druhov sáun a to: suchá sauna, parná sauna, inhalačná sauna a infrasauna. 

Súčasťou saunového sveta je Kneippov kúpeľ, vyhrievaná lavica, ľadové vedro, prívalová sprcha, tropická a masážna sprcha, tepidárium. Saunovanie uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl.

Sauna dokáže uviesť telo a dušu do harmonického a rovnovážneho stavu. Sauna je prameňom mladosti, pomáha posilňovať krvný obeh, skvalitňuje činnosť srdca a oživuje pleť.

 

UPOZORNENIE: 
Od marca 2013 došlo k zmene návštevného poriadku saunového sveta, vstup je dovolený osobám od 15 rokov. V komplexe Wellness Spa Bardejov môžete využiť tiež ponuku masáží, solárium, fitness. Súčasťou je Bar s ponukou nealkoholických nápojov v prevádzke od 13.00 - 21.00 hod. (pondelok, štvrtok - nedeľa)

 

Milí návštevníci WELLNESS SPA OZÓN

v snahe zvýšiť spokojnosť s našimi službami, vytvorili sme pre Vás zvýhodnené podmienky parkovania – parkovanie bez poplatku. 

Ak sa pri návšteve Wellness Spa preukážete parkovacím lístkom z centrálneho parkoviska Bardejovských Kúpeľov a absolvujete vstup do Wellness Spa – Bazénový svet, Bazénový a Saunový svet, budete môcť využiť výhodu parkovania bez poplatku. 

Pri príchode do  Wellness Spa je potrebné predložiť pracovníčke v pokladni parkovací lístok na zvalidovanie. Parkovisko je potrebné opustiť v časovom limite do 30 minút po odchode z Wellness Spa v Bardejove (čas sa začína počítať prechodom cez turniket)! 

Po prekročení tohto časového limitu Vám začne plynúť čas ako pri riadnom parkovaní,a to za poplatok podľa platného cenníka parkoviska!

 

UPOZORNENIE:
Parkovací lístok nie je možné zvalidovať dodatočne, len pri príchode do Wellness Spa! Maximálna parkovacia doba s uplatnením validácie je 5 hodín.

 


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.