PENZION RAKI & WELLNESS ***

Jeden z najlepšie hodnotených 3 hviezdičkových penziónov v Bratislave.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 16:00 - 21:00
Utorok 16:00 - 21:00
Streda 16:00 - 21:00
Štvrtok 16:00 - 21:00
Piatok 16:00 - 21:00
Sobota 16:00 - 21:00
Nedeľa 16:00 - 21:00

PENZION RAKI & WELLNESS *** Bratislava


je trojhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí iba 5 minút cesty od centra Bratislavy, 3 km od výstaviska Incheba Expo a na skok od Viedne a Budapešti. Svojim klientom ponúka vysoký štandard ubytovacích a hlavne relaxačných služieb.

GARNI HOTEL RAKI***  je postavený ako pasívny dom, plne klimatizovaný s neustálym prísunom filtrovaného čistého vzduchu, vďaka ktorému si vychutnáte nerušený spánok.

Samozrejmosťou je reštaurácia, wellness centrum, konfernčná sála, bezplatné wi-fi (aj na izbách) a parkovisko strážené kamerovým systémom. Pre hostí máme k dispozícii hotelový taxík do historického cetra Bratisalvy za poplatok 5 €.

 

FÍNSKA SAUNA

Fínska sauna má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať – nie nadarmo sú ľudia z Fínska najzdravší ľudia na svete. Veď saunu vo Fínsku majú ľudia ako u nás obývačku. 

 

TURECKÁ SAUNA

Medzi Fínskou a tureckou saunou je zásadný rozdiel. Turecká sauna dosahuje teplotu maximálne 60°C a vlhkosť vzduchu je takmer 100%, naproti tomu je sauna fínska, kde teplota vzduchu je 100 – 110°C a vlhkosť vzduchu 0%. O liečivosti sauny, jednej alebo druhej niet pochýb.

Teplom sa telo zohrieva a začne vylučovať po celom povrchu pot, ktorý prirodzene očisťuje organizmus. Striedanie tepla a následné rýchle ochladenie tela pôsobí na prekrvenie pokožky, uvoľnenie svalstva a regeneráciu organizmu. Pri saunovaní nesmieme zabúdať na dopĺňanie tekutín.

 

JACUZZA

Jacuzza je hydromasážna vaňa s teplou vodou a masážnymi tryskami. Liečebné účinky teplej vody sú známe už niekoľko storočí. Hydromasážna vaňa má ergonomický dizajn - takže vaše telo zaujme tú najpohodlnejšiu polohu, zatiaľ čo voda urobí svoju stimulačnú prácu, pri teplote 36°C.

 

MASÁŽE

Celotelová masáž, masáž chrbta, šije, nôh, rúk a pliec. Pri klasickej masáži používame ručnú aplikáciu mechanických podnetov - hmatov, kde prekrvíme masírovanú oblasť. Masážou podporujeme uvoľnenie svalstva, napätia, výživu tkaniva a zmiernenie bolesti. Celkové účinky sú upokojujúce, relaxačné, povzbudzujúce. 

 

SOLÁRIUM

je najpriekopníckejším wellness a solárnym systémom na trhu, ktoré garantuje používateľovi perfektné opálenie pri skrátení doby opaľovania. Okrem opálenia je aj možnosť prispôsobiť si procedúry v závislosti od druhu nedokonalosti a dosiahnúť svoj vysnívaný cieľ. 

 

HOTEL BRATISLAVA | HOTEL RAKI *** ponúka ešte veľa iných wellness procedúr.

 

 

 

 

 


Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.