Wellness ONE Košice

ONE ponúka nový a exkluzívny pohľad na starostlivosť o klienta.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pre prevádzku neevidujeme otváracie hodiny.

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


Fínska sauna

Komplexný hypertermický kúpeľ v kombinácii s coloroterapiou vytvárajú dokonalú harmóniu intenzívneho saunovania a relaxu.

 

Parná sauna

Intenzívny parný kúpeľ v kombinácii s aromaterapiou a soľnou inhaláciou výraznou mierou zvyšuje finálne účinky predovšetkým v oblasti zmierňovania prejavov alergii a ochorení dýchacích ciest. 

 

Infra sauna

Intenzívny kúpeľ infračervených lúčov v kombinácii s coloroterapiou vytvárajú dokonalú harmoniu príjemného saunovania a relaxu.

 

Tepidárium

Luxusné, anatomicky tvarované vyhrievané ležadlá a príjemná hudba vytvárajú harmonický celok pre intenzifikáciu pocitov dokonalého relaxu a pohody.

 

Ochladzovňa

Je súčasťou saunovacieho cyklu ktorého primárnym cieľom je dosiahnutie saunového efektu, vedúceho k zvýšeniu celkovej vitality a imunity organizmu. 

 

Studňa života

Studňa s pramenitou čírou vodou je neodmysliteľnou súčasťou saunovania, z hľadiska zabezpečenia pravidelného prísunu tekutín do organizmu. 

 

Kneipov sedací kúpeľ

Unikátny Kneipov sedací kúpeľ je založený na simultánnom pôsobení hydroterapie a intenzívnej vodnej masáže.

 

Hydromasáž

Jedinečný hydromasážny komplex pozostávajúci z Vodného biča, Vodopádu a Vodnej hmly, vytvára dokonalý harmonický celok, ktorého uvoľňujúce a revitalizačné účinku sú umocnené finálnym intenzívnym tropickým dažďom, ktorý je prirodzenou súčasťou hydromasážneho komplexu a prináša pocit maximálneho osvieženia a uvoľnenia.

 

Zimná ponuka masáží

 

Predvianočný zhon

Doprajte si pri nakupovaní darčekov a príprave na najkrajšie sviatky v roku luxus v podaní klasickej, relaxačnej masáže od uznávaných odborníkov v clube ONE a reštartujte svoj život…

Leto v zime

Užite si v zimnom počasí atmosféru slnečných havajských pláži s celotelovou masážou Lomi Lomi a nechajte sa v clube ONE naladiť na dovolenkovú atmosféru, pri ktorej zabudnete na studené počasie a starosti.

Snehovo – guľová seansa

Zažite pocit uvoľnenia s lávovými kameňmi, ktoré budú studené ako sneh a zároveň sa premenia na rozpálený piesok, pripomínajúci letne radovánky. To všetko v clube ONE.

..... a mnoho ďalších,ktoré nájdete na našej webovej stránke .

 


Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.